Premiery gier obecnego tygodnia. 5 nowości wartych grzechu

premiery gier sierpień 2022
Premiery gier Premiery tygodnia

Czy wasza biblioteka na konsolach i PC pęka w szwach? Mimo to na te premiery gier na sierpień 2022 powinniście znaleźć odrobinę miejsca.

Gdy przychodzi wieczór i nie ma w co grać, to znak, że czas rozeznać się w tytułach nadchodzących najszybciej. W ciągu kilku następnych dni oferta nie będzie aż tak wystrzałowa, niemniej każdy coś dla siebie ustrzeli, a na pewno fani myślistwa i gatunku soulslike. Dobra, bez zbędnych formalności zapraszam do zestawienia gier.

Najlepsze premiery gier sierpień 2022 – przegląd tygodnia


Madden NFL 23

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 16 sierpnia (wczesny dostęp)
Producent: EA Tiburon
Wydawca: Electronic Arts Inc.

ZAMÓW – Madden NFL 23 na PS4

ZAMÓW – Madden NFL 23 Xbox Series X

ZAMÓW – Madden NFL 23 na PS5

Ktoś kiedyś mi powiedział, że najbardziej męskim sportem jest właśnie futbol amerykański. Ile w tym prawdy? Ten kto grał, ten wie, że owa dyscyplina daje w kość i to nawet w wirtualnej odsłonie. Najnowszy Madden 23 nie powinien zawieść fanów, którzy oczekują wysokiego realizmu, bowiem pierwotne zasady gry usprawniono o lepsze animacje zawodników, bardziej dokładny system statystyk i oprawę graficzną ocierającą się o tzw. next-gen.


Rollerdrome

Platformy: PC, PS5, PS4
Data premiery: 16 sierpnia
Producent: Roll7
Wydawca: Private Division

Wielu twórców zafiksowało się na myśl o grze sportowej z namiastką fabuły, o nowoczesnej rywalizacji na śmierć i życie na arenach wypełnionych wrogami. Rolledrome to kwintesencja tego trendu, pozwala wcielić się w specjalistkę od jazdy na rolkach i jednocześnie zabijania. Jej umiejętności (i zarazem własne) przeniesiemy do brutalnych zawodów, gdzie naszym zadaniem jest eliminowanie konkurencji w dość akrobatycznym stylu. Acz nie to najbardziej rzuca się w oczy, a ciekawa grafika stylizowana na retrofuturyzm z rysunkową kreską.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie