Premiery gier obecnego tygodnia. 5 ekscytujących gier i wielkie widowisko

premiery gier sierpień 2022
Premiery gier Premiery tygodnia

Grafika nie kłamie – za chwilę zagramy w najlepszego Spider-Mana w historii na PC. Ale to nie wszystkie premiery gier na sierpień 2022.

Spodziewam się, że większość graczy będzie zapatrzonych tylko w jedną premierę AAA, długo wyczekiwaną i niemal wymodloną. Dajcie jednak też szansę innym produkcjom, bo uwierzcie, że warto. Koniecznie obejrzyjcie wszystkie trailery!

Najlepsze premiery gier sierpień 2022 – przegląd tygodnia


Farthest Frontier

Platformy: PC
Data premiery: 9 sierpnia (wczesny dostęp)
Producent: Crate Entertainment
Wydawca: Crate Entertainment

Skromne wielkiego początki to dewiza z którą zetkniemy się w Farthest Frontier. Jak to w RTS-ie bywa, mamy przejąć skrawek terenu, aby na jego miejscu wybudować okazałe miasto. Za pomocą surowców i robotników postawimy budowle mieszkalne, społecznego użytku, warsztaty czy też o charakterze obronnym. Podczas rozgrywki mamy prężnie rozwijać infrastrukturę i gospodarkę, niemniej z czasem nasze sukcesy zaczną interesować łupieżców, więc musimy zadbać o bezpieczeństwo, rekrutując i szkoląc zwykłych chłopków na wyborowych żołnierzy.


Two Point Campus

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE, Switch
Data premiery: 9 sierpnia
Producent: Two Point Studios
Wydawca: SEGA

ZAMÓW – Two Point Campus na PS5

ZAMÓW – Two Point Campus na PS4

ZAMÓW – Two Point Campus na Xbox One

ZAMÓW – Two Point Campus na Switch

Komuś spodobało się zarządzanie szpitalem w Two Point Hospital? Ten sam poziom humoru i jedocześnie powagi w kontekście celów misji znajdziecie też w branży edukacyjnej. Jako dyrektor uczelni wyższej w Two Point Campus, mamy zapewnić rentowność placówki i utrzymać wysoki poziom kształcenia. W tym celu zajmiemy się sprawami administracyjnymi, ekonomicznymi, kadrowymi. Mamy kontrolować pracę kampusu, mając na baczeniu dobro studentów i reputację uczelni.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie