Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Premiery gier: 14-20 grudnia

Portfele odetchną z ulgą, bowiem do końca roku nie pojawią się już większe premiery gier. Aczkolwiek nie jesteśmy skazani na ogrywanie tych samych tytułów.

Po premierze Cyberpunk 2077 będzie trochę spokojniej, ale nie nastanie cisza w branży gier. Naszą kupkę wstydu możemy powiększyć o gry z gatunku akcji, RPG czy też horroru. W tym tygodniu zaspokoimy głód prędkości, dosiadając superszybkie motocykle. Również dla fanów gier ekonomicznych znajdzie się builder city w niecodziennych warunkach do rozwoju miast.

Oto 5 łakomych gier, idealnych na przerwę między Cyberpunk 2077 i Immortals: Fenyx Rising.

G.I. Joe: Operation Blackout (15 grudnia)

Platforma: PC – Steam

  • Jest to kolejne podejście do serii G.I. Joe, która w latach 80 była niezwykle popularna za sprawą komiksów i seriali telewizyjnych. Operation Blackout sięga do korzeni serii, pozwalając zobaczyć ulubionych bohaterów w walce z syndykatem Cobra. W trzecioosobowej strzelance zawarto tryb fabularny oraz rozbudowany tryb multi.

Outward: The Three Brothers (15 grudnia)

Platforma: PC – Steam

  • Ciepło przyjęty RPG w klimatach fantasy za chwilę otrzyma drugi dodatek. Rozszerzenie odblokuje nowy region Caldera i związane z nim questy, potwory, bronie, przedmioty. Wpłynie również na mechanikę rozgrywki, oferując bardziej rozwinięte drzewko umiejętności (system rzemiosła). Największą niespodzianką będzie możliwość stworzenia własnego miasta.

MXGP 2020 (16 grudnia)

Platforma: PC, PS4, XONE

  • Twórcy takich gier jak Ride, Gravel czy MotoGP szykują ucztę dla fanów motocrossu. Najnowsza część MXGP rozwinie założenia serii o o jeszcze bardziej zręcznościowy system kontroli motocykli oraz rozbudowaną personalizację własnej postaci i pojazdu. Aczkolwiek możemy polegać także na gotowych wzorach, które przygotowano na bazie licencji FIN. Ta sama licencja umożliwi nam przejazd na prawdziwych torach wyścigowych w ramach trybu kariery lub wieloosobowej rozgrywki.

Airborne Kingdom (17 grudnia)

Platforma: PC – Epic Store

  • Na horyzoncie pojawił się nowy city builder z mniej przyziemnym charakterem rozgrywki. Budowanie miasta rozpoczniemy w przestworzach, starając się rozwijać swoją dryfującą metropolię o nowe budynki mieszkalne i przemysłowe, czy też technologię. Ważnym aspektem rozgrywki jest eksploracja mapy, bowiem rozwój miasta zależny jest od pozyskiwanych surowców i handlu z napotkanymi plemionami.

Don’t Be Afraid (17 grudnia)

Platforma: PC – Steam

  • Tytuł gry polskiego studio Broken Arrows jest dość mylący, bowiem w ich debiutanckim projekcie groza stanowi główny trzon rozgrywki. Mamy poczuć ten sam strach towarzyszący 11-letniemu chłopcowi, który został porwany przez nieznanego sadystę. Nasza droga ucieczki wiedzie przez 12 koszmarnych lokacji, gdzie nie brakuje pułapek, brzydkich przeciwników i najrozmaitszych zagadek.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się