Hellblade 2 jeszcze w tym roku? Wkrótce poznamy datę premiery

Hellblade II na przepięknym i zjawiskowym zwiastunie
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Pierwsza odsłona gry Hellblade o podtytule Senua’s Sacrifice była świetna, zjawiskowa i wyjątkowa — tak opisują ją gracze i recenzenci. Dwa lata po premierze oryginału zapowiedziano sequel, który ma ukazać się w tym roku. Co istotne, już wkrótce możemy poznać konkretną datę premiery tytułu. Z jakiej okazji zostanie ujawniona ta informacja?

Senua’s Saga: Hellblade 2, czyli sequel już niedługo

Już 18 stycznia 2024 roku (a więc w najbliższy czwartek) Xbox zorganizuje aż 3 ważne dla graczy wydarzenia. Poza nowościami ze świata Diablo i The Elder Scrolls czeka nas przede wszystkim impreza Xbox Developer_Direct, czyli wydarzenie z grubsza przedstawiające nadchodzące produkcje. Nie zabraknie na nim kilku ciekawych gier, a wśród nich znaleźć się ma Senua’s Saga: Hellblade 2, czyli sequel bardzo udanej produkcji z 2017 roku od Ninja Theory.

Co ciekawe, w sieci zaczęły pojawiać się plotki, jakoby gra miała wreszcie otrzymać konkretną datę premiery. Po zapowiedziach i m.in. świetnie przygotowanym trailerze nadejść ma czas na zaprezentowanie konkretnego dnia, w którym tytuł trafi na rynek. Zgodnie z przeciekami, premiera gry ma mieć miejsce już 21 maja 2024 roku. Oznacza to, że do premiery miałoby zostać zaledwie kilka miesięcy.

Nie jest to oczywiście rychła premiera, bo gra jest nam bardzo mocno teasowana od jakiegoś czasu, dlatego połowa 2024 roku wydawała się całkiem prawdopodobna. Wiele znaków na niebie i w internecie wskazuje, że to właśnie wtedy wyczekiwany tytuł zaliczy swój debiut na PC, a także konsolach Microsoftu — Xbox Series X oraz S.

To oczywiście niejedyne tytuły, które pojawią się na wydarzeniu. W jego trakcie mamy zobaczyć jeszcze kilka innych produkcji. Na pewno będzie Indiana Jones, Avowed i Ara: History Untold, choć lista wcale nie musi się na tym kończyć. Więcej szczegółów już w czwartek!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie