Premiera GTA 5 na PC, PS4 oraz Xbox One. Wszyscy stawiają na listopad

Sklep ze Stanów Zjednoczonych podaje całkiem prawdopodobną datę.

Jeszcze kilka dni temu GAME Croydon stawiał na 1 listopada, a wcześniej inne źródło wymieniało dzień 14 listopada. Liczne przecieki i plotki z całego świata – choć podają odmienne daty – zgadzają się co do jednego: Premiera Grand Theft Auto 5 na PC oraz konsole nowej generacji nastąpi w listopadzie tego roku.


W ogólny trend wpisuje się teraz duży sklep internetowy z USA – Newegg. Według Amerykanów data premiery GTA 5 na kolejnych platformach nastąpi 18 listopada. Serwis DualShockers zaznacza, że wymieniona data to wtorek, czyli dzień, w którym sprzedawcy detaliczni w USA wprowadzają na sklepowe półki świeże produkty.

Studio Rockstar tradycyjnie nie komentuje wszelkich spekulacji i samo nie podaje oficjalnej daty premiery. Ostatnio producent zapewniał, żeby się nie martwić, iż GTA 5 na PC, PS4 i XONE zostało anulowane. Nic z tych rzeczy. Gra pojawi się w swoim czasie.

Newegg
Przypominamy, że nadchodząca edycja Grand Theft Auto 5 to nie tylko odświeżona grafika, która wygląda o niebo lepiej niż na konsolach poprzedniej generacji (zobaczcie porównanie!). Również dźwięk doczeka się sporych poprawek, o czym pisaliśmy tutaj.

 

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet