Predator: Prey w pierwszych recenzjach. Strata czasu czy nowe otwarcie dla serii?

Predator Prey - są recenzje filmu. Jak wypadła nowa odsłona?
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Recenzje

Kolejny film z serii Predator, czyli Prey, ma już pierwsze recenzje umieszczone w sieci. Jak twórcom powiodła się nowa odsłona cyklu?

Recenzenci zebrani wokół portalu Rotten Tomatoes byli szczególnie przychylni dla tytułu. Spośród 83 recenzji zamieszczonych do momentu publikacji artykułu aż 94% to opinie pozytywne. Co więcej, część krytyków przyznała produkcji maksymalne oceny. Dla przykładu, Allison Rose z portalu FlickDirect dała ocenę 5/5, argumentując ją następująco:

„Jako science-fiction, film akcji, dramat, Prey ma więcej stylu i głębi niż oryginalny Predator, a przy tym wiąże oba filmy wspólnymi wątkami, które są wiarygodne i sensowne”.

Nie wszyscy recenzenci są aż tak entuzjastyczni, lecz większość zgodnie przyznaje, że film jest naprawdę dobry i stanowi nowy początek dla franczyzy. Na uznanie zasłużyła m.in. Amber Midhunter w głównej roli Naru, młodej dziewczyny z rdzennie amerykańskiego plemienia. To właśnie na niej w tej odsłonie spoczywa odpowiedzialność za swoich bliskich i to ona będzie musiała zmierzyć się z Predatorem.

Predator: Prey premierę będzie mieć już jutro – 5 sierpnia 2022 roku. Film został zrealizowany dla platformy streamingowej Hulu; w Polsce można będzie go zobaczyć na Disney+.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie