Morderstwo na planie serialu Prawo i porządek: Przestępczość zorganizowana. Nie żyje członek ekipy

Prawo i porządek: Przestępczość zorganizowana - zginął członek ekipy
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Na planie serialu Prawo i porządek: Przestępczość zorganizowana doszło do morderstwa. Nieznany sprawca zabił jednego z członków ekipy.

Zdarzenie miało miejsce we wtorkowy poranek na planie serialu kręconego obecnie w Nowym Jorku. Jak podaje portal Deadline, ofiarą jest 31-letni Johnny Pizarro. Mężczyzna siedział w swoim aucie; według informacji znalazł się na planie przed resztą ekipy, gdyż pracował nad jego zabezpieczeniem. Około 5:15 rano czasu lokalnego nieznany sprawca oddał do niego strzały z broni. Członka ekipy natychmiast zabrano do Woodhull Hospital Center na Brooklynie, gdzie lekarz stwierdził zgon. Produkcję serialu zamknięto na cały dzień, zaś ekipa współpracuje obecnie z policją prowadzącą śledztwo.

Przedstawiciele telewizji NBC i koncernu Universal wystosowali oświadczenie w sprawie całego zdarzenia:

„Byliśmy bardzo zasmuceni i zszokowani na wieść o tym, że jeden z członków naszej ekipy padł dziś rano ofiarą przestępstwa i w wyniku tego zmarł. Współpracujemy z lokalnymi organami ścigania, które prowadzą dochodzenie. Łączymy się w bólu z jego rodziną i przyjaciółmi i prosimy o poszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie”.

Dziś prawdopodobnie prace na planie Prawo i porządek: Przestępczość zorganizowana zostaną wznowione. Ekipa kręci obecnie 3. sezon produkcji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia