Darmowe i brutalne atrakcje wpadają do polskiej gry w klimatach cyberpunk

Savage Update jest już dostępne na pecetach, wkrótce trafi także na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Polskie studio Reikon Games przygotowało darmową aktualizację do swojego shootera – RUINER, w której znalazły się chociażby wyczekiwane przez fanów tryby New Game+ czy Speedrun, a także zupełnie nowe bronie, stroje i finishery. Z okazji wprowadzenia aktualizacji RUINER będzie dostępny z 33% zniżką w serwisie Steam od 20 do 22 listopada.

W zestawie nowości pod nazwą Savage znajdą się takie, które sprawią, że nawet największym wyjadaczom przyspieszy tętno. Jednocześnie, dla nowych graczy znajdzie się tu kilka udoskonaleń, dzięki którym przeprowadzka do Rengkok będzie nieco bardziej przyjazna. Wyczekiwany przez fanów tryb New Game+ wstrząśnie nawet najbardziej wytrawnymi graczami, a nowy tryb Speedrun posiadać będzie także ranking online.

Aktualizacja wprowadzi też dziesięć nowych broni i nowe animacje śmierci, które będą stanowiły wisienkę na torcie stylowych i krwawych bijatyk. Nowe stroje pozwolą odświeżyć nieco wygląd postaci. Na soundtracku znajdą się natomiast dwa nowe utwory Sidewalks & Skeletons.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.