Polacy zapraszają na poszukiwanie skarbów. Oto nowy symulator Treasure Hunter

Polacy zapraszają na poszukiwanie skarbów. Oto nowy symulator Treasure Hunter
Newsy PC

Treasure Hunter to symulator poszukiwacza skarbów, osadzony w malowniczym świecie pełnym historycznych ciekawostek. Przedstawiony został po raz pierwszy na targach Poznań Games Arena 2018. Za rozwój projektu produkcji odpowiedzialne jest Drago Entertainment, dystrybucją produkcji zajmuje się Movie Games.

–Drago Entertainment to przede wszystkim jakość wynikająca z pasji do gier i ponad 20 letniego doświadczenia w ich tworzeniu. Treasure Hunter to pierwszy nasz projekt po kilkunastu latach realizacji projektów na rzecz innych firm, ukazuje naszą dbałość o szczegóły i daje przedsmak tego co planujemy wykreować w najbliższym czasie–zdradza Joanna Tynor, CEO Drago Entertainment.

Treasure Hunter to gra, w której wcielisz się w poszukiwacza skarbów uzbrojonego w wykrywacz metali. To narzędzie pozwoli ci na rozpoczęcie pasjonującej wędrówki po lokalizacjach, w których niegdyś miały miejsce ważne wydarzenia historyczne. Zarośnięte lasem, lub łąką, niepozorne miejsca mogą skrywać wartościowe artefakty, czekające na odkrycie. Gromadź przedmioty, wzbogacaj swoją kolekcję, lub sprzedawaj je, aby zdobyć fundusze na dalsze podróże i bardziej zaawansowane wykrywacze. Zwiększ swój prestiż w środowisku poszukiwaczy skarbów, aby uzyskać dostęp do misji specjalnych, oraz kolejnych historycznych lokacji na całym świecie.

Jednym z najważniejszych wyznaczników udanej produkcji jest dla nas jej przystępność dla graczy – chcemy by gra mogła sprawiać radość szerokiemu gronu odbiorców. W przypadku TreasureHunter’a to prosta, intuicyjna obsługa wykrywacza, połączona z dopracowaną grafiką, pozwoli cieszyć się grą, nie tylko fanom gatunku, ale każdemu, kto chciałby poczuć emocje związane z odnajdywaniem zakopanych w ziemi skarbów – mówi Jakub Trzebiński, Przewodniczący Rady Nadzorczej Movie Games S.A.

Gra oferuje:

  • 12 autorsko stworzonych poziomów
  • 8 różnych detektorów metalu
  • 100+ przedmiotów do odnalezienia
  • 10+ artefaktów
  • 40+ zadań do wykonania w grze
  • Strategiczne ujęcie poszukiwań i handlu
  • wiele misji pobocznych

Premiera gry planowana jest jeszcze w IV kwartale tego roku.

Źródło: informacja prasowa

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie