Polski symulator poszukiwacza skarbów Treasure Hunter z datą premiery

Polski symulator poszukiwacza skarbów Treasure Hunter z datą premiery
Newsy PC

W nowej produkcji gracze wcielą się w rolę poszukiwacza skarbów uzbrojonego w wykrywacz metali. Za grę odpowiada studio Drago Entertainment, a wydawcą jest spółka Movie Games.

6 grudnia – właśnie tego dnia swoją premierę będzie miał Treasure Hunter. Twórcy gry wyposażają nas w wykrywacz metali i umożliwiają nam rozpoczęcie pasjonującej wędrówki po lokalizacjach, w których niegdyś miały miejsce ważne wydarzenia historyczne. Zarośnięte lasem lub łąką, niepozorne miejsca mogą skrywać wartościowe artefakty, czekające na odkrycie. Gromadzenie przedmiotów, wzbogacanie kolekcji lub sprzedaż pozwalają zdobyć fundusze na dalsze podróże i bardziej zaawansowane wykrywacze. Zwiększając swój prestiż w środowisku poszukiwaczy skarbów, uzyskujemy dostęp do misji specjalnych oraz kolejnych historycznych lokacji na całym świecie.

Treasure Hunter już teraz zyskuje uznanie społeczności gamingowej. Gra została świetnie przyjęta podczas targów PGA 2018, a wishlista na Steamie z każdym dniem rośnie. – Cieszymy się z dużego zainteresowania Treasure Hunterem. Już teraz widzimy, że może to być bardzo udana produkcja i podobnie jak gracze nie możemy się doczekać dnia premiery. Jesteśmy pewni, że produkcja przyciągnie wszystkich na długie godziny przed ekrany komputerów – mówił Mateusz Wcześniak, Prezes Movie Games.

Atutem Treasure Huntera jest również piękna oprawa graficzna, która sprawia, że ciężko się oderwać od podziwiania widoków otaczających naszego bohatera. Gra powstała na silniku Unreal. – Jednym z najważniejszych wyznaczników udanej produkcji jest dla nas jej przystępność dla graczy – chcemy by gra mogła sprawiać radość szerokiemu gronu odbiorców. W przypadku TreasureHunter’a to prosta, intuicyjna obsługa wykrywacza, połączona z dopracowaną grafiką, pozwoli cieszyć się grą, nie tylko fanom gatunku, ale każdemu, kto chciałby poczuć emocje związane z odnajdywaniem zakopanych w ziemi skarbów – powiedział Przewodniczący Rady Nadzorczej Movie Games, Jakub Trzebiński.

Źródło: informacja prasowa

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie