Pokaz PS5 już za chwilę? Szefowie Sony pojawili się w San Francisco

0 komentarzy

Sony nie wyjawiło jeszcze, kiedy zaprezentuje najnowszą konsolę. Zagraniczne media sugerują, że pokaz odbędzie się już lada chwila. Wskazuje na to fakt, że trzech szefów firmy zebrało się ostatnio w San Francisco.

Wielu graczy po cichu liczyło, że zobaczą PS5 na CES 2020. Japońska firma ograniczyła się wtedy jednak do pokazania logo PS5. Ostatnio mówiło się też dużo o pokazie podczas targów E3 w czerwcu – z najnowszych doniesień wynika jednak, że Sony nie planuje się tam w ogóle pojawić. Wciąż nie wiemy więc, kiedy będziemy mogli zobaczyć PS5. Tymczasem możliwe, że już coś powoli rusza w tym kierunku: zagraniczne serwisy piszą, że kilku szefów Sony zebrało się ostatnio w San Francisco, gdzie może odbyć się prezentacja.

W mieście pojawili się jednocześnie prezes Sony Worldwide Studios Herman Hulst, kierownik zespołów zewnętrznych firmy Shuhei Joshida i Andrew Goldfarb z Sucker Punch Productions. Choć nie zostało powiedziane, że PS5 będzie pokazane właśnie w San Francisco, to media sugerują, że obecność trzech szefów Sony w tym samym miejscu i czasie to coś więcej niż przypadek.

Nowe PlayStation ma trafić do sklepów już pod koniec roku. W tytuły ekskluzywne dla nowego next-gena Sony zagramy już od momentu premiery konsoli – taką informacją podzielił się teraz z internetem dziennikarz Kotaku Jason Schreier. Inną taktykę ma Microsoft – na exclusive’y na konkurencyjnego dla PS5 Xbox Series X gracze będą musieli poczekać jeszcze dwa lata.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się