Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Platformówka Armillo za darmo na Steamie od premiery przez ograniczony czas

Fuzzy Wuzzy Games postanowiło zrobić prezent dla graczy i udostępnić swoją trójwymiarową platformówkę za darmo od momentu premiery na Steamie. Tytuł jest dostępny bezpłatnie jedynie przez określony czas.

Twórcy gry poinformowali na Steamie, że z racji tego, że rok 2020 jest ciężki dla wszystkich, postanowili rozdawać swoją grę Armillo bez żadnych opłat przez około miesiąc od premiery.

Jednocześnie studio wspomniało, że produkcja widnieje obecnie na Steamie jako free-to-play, bo to jedyny sposób, by udostępnić ją za darmo od razu po premierze (w rzeczywistości platformówka jest oferowana ze 100-procentową tymczasową zniżką, nie modelu free-to-play). Zainteresowanych tytułem odsyłamy pod ten adres.

Armillo jest kolorową grą platformową w klimatach science fiction. Produkcja była już kiedyś dostępna na Wii U, a teraz przeniesiono ją na PC. Wszechświat został zaatakowany przez złe roboty, a zadaniem gracza są podróże galaktyczne i ratowanie planet. Tytuł oferuje dynamiczną rozgrywkę i zróżnicowane lokacje.

https://youtu.be/JMzM4GeDbA0

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się