Piwo Warcraft trafiło do Chin

Piwo Warcraft trafiło do Chin
Newsy

Z okazji premiery filmu Warcraft, do sklepów w Chinach trafiło specjalne piwo.

Warcraft jest bardzo popularną serią gier w Chinach, a film oparty o świat tej produkcji, niedawno zagościł na ekranach kinowych i zdobył w wymienionym kraju ogromną popularność (mimo bardzo kiepskich ocen według serwisu Metacritic – 32 punkty na 100). Lokalny box office klasyfikuje go wyżej od Star Wars: The Force Awakens. Popularność Warcrafta nie umknęła producentowi piwa Tsingtao, które wypuściło specjalną edycję swojego trunku.

Jeden z czytelników serwisu GameSpot, przesłał zdjęcie całego zestawu kilku piw, które zrobił w trakcie swojej wycieczki do Chin. Na opakowaniu widać Duratona oraz dwie puszki, które znajdują się w środku. Nie wiemy jednak, czy są tam tylko dwa opakowania z piwem, ponieważ cały zestaw wygląda, jakby zmieściło się tam więcej browarów.

Na chińskim blogu The Beijinger czytamy z kolei, że piwo Warcraft to Tsingtao 1903 – klasyczny lager. Co ciekawe, występują również wersje z Lotharem zamiast Durotana.

Piwo Tsingtao można również kupić w Polsce w niektórych marketach, ale raczej wątpliwe jest, aby ukazała się w naszym kraju taka specjalna wersja z importu. Jeśli takową znajdziecie, dajcie nam koniecznie znać. Z chęcią o tym napiszemy!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie