Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Pierwszoplanowy aktor w filmie Warcraft nigdy nie grał w produkcję Blizzarda

Potrzebowałem pracy – zdradza Travis Fimmel w jednym z wywiadów.

Travis Fimmel, który wciela się w rolę głównego bohatera filmu Warcraft, czyli Anduina Lothara, powiedział w wywiadzie dla serwisu The Red Bulletin, że nie grał nigdy w samego Warcrafta. Jego motywacją była po prostu chęć otrzymania jakiejkolwiek pracy w zawodzie aktora. Ponadto przyznaje on, że nie zdawał sobie sprawy, że w tym filmie będzie aż tyle scen tworzonych za pomocą green-screena.

Mówiąc szczerze, nie miałem pojęcia w co się pakuję. To całkiem inny rodzaj aktorstwa, kiedy nie mówisz do prawdziwego człowieka, a do powietrza. To strasznie trudne – opowiada w wywiadzie.

Fimmel przyznał też, że chce jak najszybciej zarobić duże pieniądze jako aktor w Hollywood tylko po to, aby odejść z zawodu i zostać hodowcą bydła w Australii. Ciekawe podejście, prawda?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się