Miliony osób siedzi przy tej grze. Twórcy udostępniają nowe misje i wyzwania

Najnowsza aktualizacja hitu od Blizzarda już dostępna.

Patch 7.2.5 do World of Warcraft wylądował i jest naprawdę bogaty. Poniżej znajdziecie najważniejsze zamiany aktualizacji oraz filmik, omawiający ją w całości:

Patch 7.2.5 do World of Warcraft

 • Doświadczcie wielu śmierci Chroni (i ocalcie jej życie!) – spiżowa smoczyca Chronia (Chromie) została zamordowana! Na szczęście panuje nad mocami czasu, zatem taki stan rzeczy nie może się utrzymać na długo. Pomóżcie Chroni rozwikłać zagadkę jej śmierci i poznać tożsamość mordercy, a przede wszystkim – wyrwać się z nieprzyjemnej pętli czasu. Wszystko to przeżyjecie dzięki podczas pełnej zwrotów akcji misji.
 • Powróćcie do Czarnej Świątyni dzięki Podróży w czasie (Timewalking raid: The Black Temple) – Zbierzcie przyjaciół i członków gildii, aby przeżyć raz jeszcze punkt zwrotny w historii walki z Płonącym Legionem w pierwszym rajdzie w systemie Podróży w czasie: Czarna Świątynia! Zdobądźcie klasyczne łupy dostosowane do aktualnego poziomu gry i wzbogaćcie arsenał swoich łowców demonów o Bojowe Glewie Azzinotha. Podróż w czasie do Czarnej Świątyni będzie dostępna za każdym razem, gdy aktywna będzie Podróż w czasie do dodatku Burning Crusade. *Wyzwanie to nie jest przeznaczone dla osób o słabych nerwach i wymaga wstępnie utworzonej grupy graczy.
 • Nowe wydarzenia i miniświęta w grze
  • Wyzwanie Stylu (Trial of Style) – Zbierzcie przyjaciół, aby oceniać i poddawać się ocenie w tym bajecznym konkursie transmogryfikacji.
  • Impreza taneczna w domu aukcyjnym (Auction House Dance Party) – Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte! W domu aukcyjnym w jednym z najważniejszych miast waszej frakcji zaczną niebawem rozbrzmiewać dźwięki muzyki.
  • Festiwal Lunozwierzów (Moonkin Festival) – Odwiedźcie Gaj Luny i zaprzyjaźnijcie się z pisklęciem lunozwierza.
 • Miłośnicy walk zwierzaków! – Pokonaliście przeciwności w Zawodzących Pieczarach (Wailing Caverns), a teraz przygotujcie się na podjęcie wyzwania w nowych podziemiach walk zwierzaków – Kopalni Śmierci (Deadmines)!
 • Festyn Lunomroku (Darkmoon Faire) – Wasza ulubiona deathmetalowa kapela – Blight Boar – zagra tylko dla was! A przy okazji będziecie się mogli zmierzyć z Rycerzem Metalowcem (Death Metal Knight) we własnej osobie!
 • Już wkrótce (20 czerwca) położycie kres demonicznej inwazji w rajdzie Grobowiec Sargerasa (Tomb of Sargeras Raid) – Przez wiele miesięcy wzmacnialiście swoje Artefakty, budowaliście potęgę Siedziby Klasowej (Class Order) i odpieraliście siły wroga na Strzaskanym Wybrzeżu (Broken Shore). Czas zgłębić czeluści Grobowca Sargerasa – rajdu z dziewięcioma bossami – i stanąć oko w oko z Kil’jaedenem, Zwodzicielem. Czas położyć kres inwazji Płonącego Legionu na Azeroth!
 • I wiele więcej!

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.