Spotkaj się z pashąBicepsem w strefie Credit Agricole na IEM EXPO w Katowicach

Spotkaj się z pashąBicepsem w strefie Credit Agricole na IEM EXPO w Katowicach
Newsy

Wybierasz się na IEM EXPO w Katowicach? Odwiedź strefę Credit Agricole. Bank przygotował stanowiska do gry i trenażery rowerowe. W sobotę i w niedzielę możesz spotkać się z Jarosławem pashąBicepsem Jarząbkowskim, zagrać z nim w CS:GO lub pościgać się na rowerach. Nie zabraknie również atrakcyjnych nagród, które możesz wygrać w esportowych miniturniejach.

Dla wszystkich gości IEM EXPO bank przygotował wyjątkową ofertę „Konta dla graczy z bonusami”. W ramach promocji można zdobyć limitowaną koszulkę turniejową z podpisem pashyBicepsa oraz nawet 120 zł do wykorzystania na platformie Steam. Fani esportu mogą też wybrać jeden z trzech wizerunków kart do konta z podpisem pashyBicepsa. 

Żeby skorzystać z promocyjnej oferty należy założyć Konto dla Ciebie, wyrazić zgody opisane w regulaminie i zamówić do konta kartę Mastercard. Kody do Steam otrzymasz, jeśli w miesiącu wykonasz co najmniej pięć transakcji kartą i minimum raz zalogujesz się do serwisu internetowego CA24 eBank lub aplikacji CA24 Mobile. Za każdy miesiąc aktywności otrzymasz 20 zł.

Źródło: Credit Agricole

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij: