Paranormal Activity: Found Footage zapowiedziane. Gratka dla fanów horrorów. Jest teaser

Paranormal Activity: Found Footage
Newsy PC

Paranormal Activity: Found Footage to nowa, nadchodząca gra wideo osadzona w świecie serii Paranormal Activity. Przy okazji zapowiedzi zaprezentowano też teaser.

Jak wskazuje sam tytuł gry, będzie to horror z gatunku found footage, a więc stylizowany na amatorskie nagranie kamerą. Twórcą produkcji jest Brian Clarke z DarkStone Digital, zespołu odpowiedzialnego za The Mortuary Assistant, a wszystko to we współpracy z Paramount Game Studios. Całość wyda zaś DreadXP. Jeśli chodzi o datę premiery gry, to jest ona zaplanowna na 2026 rok i to na wiele platform. Nie wiadomo jednak, na jakie konkretne.

Paranormal Activity: Found Footage – kolejny horror od twórców The Mortuary Assistant

Studio DarkStone Digital ma na swoim koncie już inny horror – Moutuary Assistant, który pojawił się na PC w 2022 roku, zaś na Switchu w 2023 roku. Jeśli chodzi o oceny krytyków, to gra otrzmała uśrednionych 74/100 punktów na platformie Metacritic, stąd nadzieja, że i Paranormal Activity: Found Footage spotka się z podobnie dobrymi reakcjami. Twórcy, z okazji zapowiedzi Paranormal Activity dodali, że jeśli Moutuary Assistant był przerażający, to Paranormal Activity będzie jeszcze bardziej pokręcony i intenstywny. Czekamy!

Advertisement
Udostępnij: