Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Overwatch za darmo przez weekend i promocja na grę

Letnie igrzyska w Overwatch idą pełną parą. Z tej okazji Blizzard przygotował kolejny darmowy weekend, a także obniżkę cen.

Darmowy weekend z Overwatch na PC, PS4 i Xbox One

Od dzisiaj do 27 sierpnia, Blizzard udostępnia za darmo komplet 28 postaci i 18 map w różnych trybach, w tym Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier. Umożliwi to graczom sprawdzenie wszystkiego, co może zaoferować Overwatch. Ponieważ jesteśmy w trakcie letnich igrzysk, każdy, kto wypróbuje nową zawartość, będzie miał szansę nacieszyć się ograniczonym czasowo trybem Futbolúcio.

Gracze będą także mogli awansować na nowe poziomy i zdobywać skrzynki z łupami, co pozwoli im odblokować różne opcje modyfikacji bohaterów. Ci, którzy postanowią kupić Overwatch po wypróbowaniu gry, zachowają postępy poczynione w ten weekend – warunkiem jest użycie tego samego konta Blizzard, które zostanie wykorzystane do zakupu gry.

Zniżka na Overwatch

Dla graczy, którzy wypróbują grę w trakcie darmowego weekendu lub tych, którzy zastanawiali się nad kupnem, przygotowano specjalną ofertę: wydanie standardowe na PC w cenie 19,99 EUR lub Legendary Edition – w cenie 29,99 EUR. Promocja trwa do 3 września!

Gracze mogą również skorzystać z obniżki ceny Overwatch: Legendary Edition na PlayStation 4 i Xbox One w internetowych sklepach PlayStation i Xbox. Wybrani partnerzy detaliczni oferują również pudełkową wersję Overwatch: Legendary Edition w promocyjnej cenie. Szczegóły znajdziesz na ich stronach.

Źródło: Blizzard

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%