Outcast: A New Beginning – kosmiczna gra akcji w otwartym świecie. To wideo sprawi, że już dziś ściągniesz demo

Outcast: A New Beginning
Newsy PC PS5 Xbox Series

Outcast – A New Beginning to kontynuacja przygodowej gry akcji z 1999 roku, powstała na gruzach anulowanego Outcast II: The Lost Paradise. Do sieci trafił właśnie odpowiadający na wiele pytań trailer.

Outcast 2: A New Beginning zabiera nas w podróż na znaną z pierwszej części serii planetę Adelpha. Po raz kolejny wcielamy się w byłego komandosa – Cuttera Slade’a – który został wskrzeszony, by raz jeszcze spróbować ocalić mieszkańców tego globu. Starożytna rasa Talan padła bowiem ofiarą inwazji ze strony robotów, które zniewoliły ją, a następnie ogołociły Adelphę z surowców. W grze akcję obserwować będziemy z perspektywy trzeciej osoby, zaś produkcja w ogólnym rozrachunku zaproponuje nam tak popularny ostatnimi czasy otwarty świat. Jego eksplorację usprawniać bedzie m.in. odrzutowy plecak, który pozwoli dostać się w wysoko położone i trudno dostępne miejsca. Jak przystało na sandbox, podczas zabawy realizować będziemy różne misje, pomagając przy tym Talanom w wyzwalaniu ich wiosek. Szczegóły fabularne (i nie tylko) przybliży Wam zresztą najnowszy trailer:

Outcast: A New Beginning – platformy i wydania gry

Grę Outcast: A New Beginning przygotowuje Appeal Studios z belgijskiego Charleroi, a ukaże się ona już 15 marca 2024 na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S w pełnej polskiej (dubbing i napisy) oraz angielskiej wersji językowej. Już dziś możemy jednak sprawdzić wersję demonstracyjną, tak samo dla PC, jak i dla konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Grę kupimy zarówno w standardowym wydaniu pudełkowym, jak i wyjątkowej edycji kolekcjonerskiej, dostępnej w przedsprzedaży w sugerowanej cenie 919,99 złotych. Edycja ta zawierać będzie figurkę SAÏ o wysokości 24 cm, kolekcjonerski Steelbook, grę na wybraną platformę, świeżkę dźwiękową na 3 płytach CD (autorstwa Lenniego Moore’a) oraz ponad 50-stronicowy artbook w twardej oprawie. Zwiastun wydania znajdziecie zresztą poniżej:

Advertisement
Udostępnij: