Co się dzieje z filmem Oszukać Przeznaczenie 6? Producent uchyla rąbka tajemnicy

oszukać przeznaczenie 6
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Craig Perry, producent Final Destination 6, potwierdził, że właśnie wystartowały zdjęcia do filmu. Zdradził też, że szósta odsłona serii będzie nosić podtytuł: Bloodlines.

W poście w mediach społecznościowych Perry przyznał, że podtytuł ów był planowany od lat, mimo iż w roku ubiegłym pojawił się film Pet Sematary: Bloodlines (kontynuacja Smętarza dla Zwierzaków z 2019 roku). Final Destination: Bloodlines nie dostało jeszcze daty premiery, ale przypuszcza się, że nastąpi ona już w przyszłym roku. Producent z radością stwierdził, że po “długim, ciężkim okresie pandemii, nareszcie nastał pierwszy dzień nagrań”.

Oszukać Przeznaczenie 6 – co już wiadomo?

Final Destination: Bloodlines nie ma być rebootem serii, choć w 2025 roku przypadnie 25. już rocznica premiery pierwszej części serii horrorów. Co jeszcze wiadomo o produkcji? Jeszcze w 2022 roku twórca serii (Jeffrey Reddick) zdradził, że kolejna odsłona Oszukać Przeznaczenie ma wnieść do serii świeże pomysły. Dziś wiadomo także, że film opowiadać będzie o grupie osób udzielających pierwszej pomocy, jednak jak mówi Reddick, nie będzie to “kolejny film w rodzaju ‘tworzymy grupę ludzi, którzy oszukują śmierśc, a potem ta śmierć ich dopada”. Hmm… Nie rozumiem do końca, jak w takim razie miałoby wyglądać kolejne Oszukać Przeznaczenie, jeśli nie podąży klasycznym dla serii schematem, jednak pozostaję pełnym nadziei, że “Szóstka” zapewni nam całą masę ciekawych wrażeń. Czekam z niecierpliwością.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie