Plotki na temat Wiedźmina potwierdzone!

Microsoft potwierdza wcześniejsze nieoficjalne doniesienia. Fani Wiedźmina będą zadowoleni.

Dzisiaj świat obiegły wieści, jakoby Wiedźmin 2: Zabójcy Królów miałby ukazać się w ulepszonej wersji na Xbox One X. Okazuje się, że Microsoft oficjalnie potwierdził właśnie tę informację. Produkcja zyska nowe życie na najnowszej konsoli Microsoftu.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów będzie mieć lepszą grafikę, tekstury w wyższej rozdzielczości, więcej szczegółów i ulepszony antyaliasing. Co ciekawe, to wszystko w ramach opcji wstecznej kompatybilności. Jeśli zatem macie Wiedźmina 2 na Xbox 360, to gra będzie działać w lepszej wersji na Xbox One X. Wystarczy pobrać plik ważący około 600 MB.

Co ciekawe, ulepszone zostały też inne gry: Assassin’s Creed, Crackdown, Fable Anniversary, Fallout 3, Forza Horizon, Gears of War 3, Halo 3, Mirror’s Edge, Oblivion, Skate 3.

Nowa wersja Wiedźmina. Wcześniejsze źródła przecieku

Kilka gier z konsoli Xbox 360, działających na obecnej generacji w ramach wstecznej kompatybilności, otrzymało specjalne łatki, by wykorzystać moc Xbox One X. W ubiegłym tygodniu Albert Penello potwierdził, że kolejne tytuły będą ulepszane i wygląda na to, że wśród nich znajdzie się Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – takie informacje docierały do nas jeszcze kilka godzin temu.

Jak zauważa serwis wccftech, jeden z użytkowników forum Reddit opublikował zdjęcie przedstawiające rzekomy dowód na powyższą rewelację. Fotkę wrzucamy poniżej i jak łatwo na niej dostrzec, obok tytułu Wiedźmin 2 pojawił się dopisek Xbox One X Enhanced. Teraz już wiadomo, że była to sprawdzona informacja.

Wiedźmin 2 wyładnieje na Xbox One X

Wiedźmin 2 Xbox One X Enhanced

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.