Hit z PS5 wkrótce na PC, a tutaj kupisz go w promocji o 81 zł taniej

Ratchet & Clank Rift Apart
Newsy PC

Sony zapowiedziało niedawno PCtowy port uwielbianej przez posiadaczy PS5 gry Ratchet & Clank Rift Apart. Na Steam za pre-order zapłacisz 259 zł, albo 177 zł z groszami, jeśli skorzystasz z poniższej okazji.

R&C Rift Apart to jedna z lepszych ekskluzywnych gier na PS5. Dlatego cieszy, że również posiadacze komputerów będą mogli się przy niej pobawić. Premiera tytułu w wersji PC jest planowana na 26 lipca tego roku. Na Steam są już dostępne pre-ordery w cenie 259 zł. Nie kupuj za tyle, bo można wiele oszczędzić.

Klucz Ratchet & Clank Rift Apart (PC) w promocji

Jeśli chcesz złożyć zamówienie przedpremierowe na wspomniany tytuł, skorzystaj z promocji w Instant Gaming. Sklep znacznie obniżył cenę kluczy, do 177 zł z groszami. Oto link:

Zatem na takiej transakcji oszczędzamy aż 81,85 zł, a to już duża kasa, którą można wydać na inne gry. Gra w wersji PC ma nas zachwycić dodatkowymi funkcjami:

  • Obsługa formatów ekranu 21:9, 32:9 i 48:9 (obsługa trzech monitorów);
  • Odblokowana liczba klatek na sekundę;
  • Dodatkowe efekty ray-tracingu ;
  • Zwiększające wydajność technologie upscalingu, w tym NVIDIA DLSS 3, AMD FSR 2, Intel XeSS i Temporal Injection firmy Insomniac Games. Obsługiwane są również NVIDIA Reflex i poprawiająca jakość obrazu NVIDIA DLAA;
  • Szeroka gama ustawień opcji jakości grafiki;
  • Możliwość gry na kontrolerze DualSense oraz za pomocą myszy i klawiatury.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie