Nowy dodatek do gry American Truck Simulator. Arizona już dostępna

Już dziś premierę ma nowy dodatek do kultowego American Truck Simulator.

Od dzisiaj oficjalnie dostępne jest uaktualnienie 1.3 do American Truck Simulator, które umożliwia poszerzenie świata gry o stan Arizona. W bezpłatnym dodatku pojawią się kolejne miejsca, zabytki i cuda przyrody Stanów Zjednoczonych.

Na graczy czeka przejażdżka po największych autostradach stanu Arizona, znajdujących się w bliskim sąsiedztwie rezerwatów indiańskich oraz Wielkiego Kanionu Kolorado – najgłębszego i najdłuższego kanionu na świecie. Gracz ma okazję o odwiedzić 15 miast tego regionu, w tym Phoenix czy Flagstaff i Tucson. Do dyspozycji został też oddany fragment słynnej Route 66. Nie zabraknie też unikalnych mostów na rzece Colorado oraz wspaniałych widoków i słynnych zabytków, z których słynie ten stan.


Specjalnie na premierę został przygotowany nowy materiał filmowy. Zobacz jak prezentuje się Arizona w oficjalnym zwiastunie rozszerzenia:

Rozszerzenie przygotowane przez studio SCS Software wzbogaci American Truck Simulator o nowe tereny, które zostały odwzorowane równie precyzyjnie i klimatycznie co znane już graczom z podstawowej wersji gry krajobrazy stanów Kalifornia i Nevada.

Na gracza czekają nowe rozwiązania drogowe w postaci złożonych, wielopoziomowych skrzyżowań oraz estakad. Drogi mają charakter lokalny (np. trasy w hrabstwie) lub stanowy, czy nawet międzystanowy, przez co skrzyżowania oddają charakter przypisany dla danej kategorii. Pojawiły się też nowe oznaczenia drogowe, zarówno poziome jak i pionowe, które sprawiają że rozgrywka jest jeszcze bardziej płynna, a całość zyskuje na wrażeniu realizmu.

Źródło: Techland

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

18 Shares
Share18
+1
Tweet