Sony pokazuje nowości na PS5 i PS4, które rozgrzeją ten tydzień  

Remnant-2 PS5
Newsy PS4 PS5

Do PS Store wpadają kolejne premiery na PS5 i PS4. Oto filmik pokazujący najciekawsze nowości na konsole PlayStation.

Brytyjski oddział PlayStation podzielił się nowym filmikiem, na którym przedstawiono najważniejsze premiery gier na konsole PlayStation. Chodzi o nowości debiutujące w tym tygodniu.

Wszystkie gry z PS Store kupisz taniej z promocją na tanie doładowania

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Nowe premiery na PlayStation tego tygodnia

Na pierwszy ogień poszło Remnant 2, gra akcji TPP wzbogacona elementami RPG. Tytuł jest dostępny w PS Store od wczoraj i zabiera nas do postapokaliptycznej przyszłości. Wcielamy się w ocalałych i walczymy z najeźdźcami znanymi jako Root, którzy doprowadzili do upadku ludzkiej cywilizacji.

Kolejna wyróżniona premiera to The Expanse: A Telltale Series – Episode 1, narracyjna przygodówka osadzona w uniwersum znanego cyklu powieściowego i serialu telewizyjnego. Premiera na PS5 i PlayStation 4 już jutro, 27 lipca.

W filmiku przypomniano również o nowej postaci do Dead by Daylight. Powitajcie samego Nicolasa Cage’a! Można się w niego wcielić już teraz, wskakując do gry. Dalej przedstawiono rerto gierkę Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons. Tutaj mamy do czynienia ze spin-offem kultowej serii beat’em upów, wzbogaconym o elementy roguelike’a.

Co ciekawe, Brytyjczycy przypominają też o PC-towej wersji Ratchet & Clank: Rift Apart, którą wychwalają pod niebiosa. Na koniec przypomniano o trwającej Letniej Wyprzedaży w PS Store. Pisaliśmy już o 15 hitach w promocji, na które szczególnie warto zwrócić uwagę.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie