Nowość w Xbox Game Pass to FPS na rosyjskich pustkowiach. Kultowy bohater łapie za giwerę

Xbox-Game-Pass
Newsy PC Xbox Series

Xbox Game Pass otrzymał właśnie kolejną grę i to naprawdę świetną. Pora na wystrzałowe spotkanie z Serious Sam w samym sercu Rosji.

Usługa Microsoftu wzbogaciła się dzisiaj o tytuł Serious Sam: Siberian Mayhem. Choć jest to dodatek do Serious Sam 4, to samodzielny. Zatem nie trzeba posiadać podstawki, by go odpalić i dać ognia.

Serious Sam: Siberian Mayhem został wydany w zeszłym roku na PS5, Xbox Series oraz PC. Gra bardzo spodobała się fanom serii, o czym świadczą choćby oceny na Steam – 93% pozytywnych opinii. Na Metacritic użytkownicy platformy wystawili strzelance notę 8.1/10.

Tytuł przenosi nas na Syberię, gdzie Sam Stone musi schwytać zdradzieckiego generała Branda. Podczas rozgrywki poznasz pięć nowych poziomów, od arktycznego wybrzeża i odludnych lasów po opuszczone wioski i mrożące krew w żyłach miasto duchów. Oczywiście na każdym etapie czeka na nas horda wrogów, z którą rozprawimy się korzystając zarówno ze znanych w serii broni, jak i całkiem nowych. Co powiecie na eksperymentalną kuszę „Perun”? Oprócz wątku głównego, wypełnimy też misje poboczne z masą znajdziek i tajemnic do odkrycia.

Xbox Game Pass – pobieraj Serious Sam: Siberian Mayhem

Kto chętny na pobranie tego dynamicznego FPS-a, niech uderza pod poniższy adres:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie