Już można pobierać Call of Duty: Warzone 2. Zagramy także na Steam

Call of Duty: Warzone 2 - ruszył preload, gra dostępna też na Steam
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Choć pojawiło się parę wątpliwości, wszyscy gracze mogą już teraz pobierać pliki Call of Duty: Warzone 2. Gra debiutuje już jutro, a do rozgrywki zachęca nas zwiastun.

Call of Duty: Warzone 2 ma wprowadzić battle royale na zupełnie nowy poziom, a przynajmniej tak twierdzą twórcy gry. Nie da się jednak zaprzeczyć, że Modern Warfare II okazało się grą nadspodziewanie udaną. Istnieje więc spora szansa, że i Warzone 2 wprowadzi cykl na nowe tory.

Już jutro premiera Call of Duty: Warzone 2

Nowy zwiastun produkcji pokazuje główne nowości, jakie zmierzają do gry. Tym razem wdamy się w walki pod wodą, odwiedzimy zupełnie nową mapę (Al Mazrah), a także wylądujemy w gułagu z potyczkami 2 vs 2. Twórcy oczywiście zastosują wszelkie ulepszenia i inne gameplayowe mechaniki, których doświadczyć można w Call of Duty: Modern Warfare II. Do tego nowy tryb DMZ inspirowany m.in. Escape from Tarkov. Zapowiada się wybornie, a premiera już jutro!

Warzone 2 ruszy w środę, 16 listopada o godzinie 19:00 czasu polskiego. Z tego względu można już pobierać pliki gry. Tytuł dostępny jest m.in. na Steam, ale wielu graczy Battle.net ma zagwozdkę, jak w ogóle pobrać grę. Activision trochę namieszało, bo Warzone 2 korzysta z tego samego launchera co MWII, więc można się trochę w tym pogubić. Nowi gracze mogą już teraz za darmo pobierać pliki (choć ponoć u niektórych pojawił się błąd z wymogiem posiadania MWII). Z kolei ci, którzy obecnie grają w nowe Modern Warfare, nie muszą nic pobierać. Pliki Warzone zostały pobrane na ich dyski przy okazji samej gry. Polecam tylko upewnić się, że w zakładce „Modyfikuj zainstalowaną zawartość” mamy zaznaczone wszystkie elementy.

Trzeba też pamiętać, iż nie dostaniemy teraz wszystkich plików, a część stanie się dostępna dopiero na premierę gry, w formie premierowej aktualizacji. Fani pierwszego Warzone muszą się przygotować na tymczasowe wyłączenie serwerów gry.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie