The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me z datą premiery. Twórcy chwalą się nowościami

The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me - znamy datę premiery
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wcześniejsze przecieki okazały się tylko trochę celne. The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me ukaże się w listopadzie, a my dostaliśmy nowy zwiastun.

Niedawno informowałem Was o tym, kiedy można spodziewać się zamknięcia pierwszego sezonu cyklu The Dark Pictures od Supermassive Games. The Devil in Me miałoby ukazać się 30 listopada, ale tak się nie stanie. No, nie całkowicie – gra wyjdzie 18 listopada 2022 roku. Jest to lekkie zaskoczenie; spodziewałem się raczej premiery przed Halloween, a nie w samym środku i tak przeładowanego nowościami miesiąca.

Być może twórcy są pewni sukcesu. W końcu The Devil in Me ma odświeżyć nieco skostniałą formułę serii, szczególnie po świetnym skoku w bok w postaci The Quarry. Z tego właśnie względu na Gamescom 2022 pojawił się nowy zwiastun z elementami rozgrywki. Deweloperzy chwalą się nowościami, jakie dla nas przygotowali.

Choć spodziewałem się raczej większego odejścia w stronę filmu, nowe TDP może okazać się znacznie bardziej… grą. Gracze mogą liczyć na rozszerzone opcje eksploracji, w tym nowe sposoby poruszania się czy większe przestrzenie. Do tego, wzorem klasycznych przygodówek, pojawi się ekwipunek! Nie da się ukryć, to niemałe zaskoczenie i może sporo namieszać w samej fabule. Już widzę, gdy zapomnę o jakimś przedmiocie i przez to moja postać zacznie gryźć glebę. Do tego fabuła ma wystarczyć na co najmniej 7 godzin – mniej od The Quarry, ale znacznie więcej od króciutkich poprzednich części TDP.

Oprócz tego możemy spodziewać się raczej klasycznej formuły Supermassive – trochę strachu, trochę niezręczności, a sporo kinowości. O tym, czy The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me okaże się godnym pożegnaniem z pierwszym sezonem, przekonamy się już niedługo.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie