Nowa skradanka z doskonałą obsadą! Aktorka z Gry o Tron i aktor z Hellblade oraz Mass Effect

Nowa skradanka z doskonałą obsadą! Aktorka z Gry o Tron i aktor z Hellblade oraz Mass Effect
Filmiki z gier Newsy PC PS4

Studio Ultra Ultra ujawniło obsadę swojej gry ECHO, która na blaszkach zadebiutuje 19 września, a w późniejszym czasie przybędzie również na obecną generację od Sony.

Głównej bohaterce En głosu użyczy Rose Leslie (Game of Thrones, The Good Fight), podczas gdy Nick Boulton (Hellblade: Senua’s Sacrifice, seria Mass Effect) wystąpi jako London. Poniższy zwiastun pokazuje fragmenty sesji nagraniowych.

12 premier gier na obecny tydzień. Piłka nożna, 2x wyścigi, oczekiwane RPG, powrót wielkiej marki…

Czym jest ECHO?

Odpalając grę wejdziemy w skórę dziewczyny imieniem En, która znajduje się w dziwnym pałacu, tworzącym nasze klony (Echa), pełniące tutaj rolę systemu bezpieczeństwa. Naszym zadaniem będzie przechytrzenie samego siebie oraz wydostanie się z ogromnej budowli.

Interesująco zapowiada się to, że wspomniane klony będą się uczyły naszego stylu gry. Jak zaznaczają deweloperzy: Echa będą zachowywać się jak ty i robić dokładnie to, co sam zrobiłeś. Zatem sposób, w jaki grasz, kształtuje twojego przeciwnika. Jeśli stawiasz na ucieczkę, kolejne Echa staną się szybsze, jeśli stawiasz na skradanie, będą bardziej sprytne, jeśli zaczniesz strzelać, zaczną odpowiadać ogniem. Gra nieustannie reaguje na każdy twój wybór i decyzję.

Zatem pałac będzie monitorował nieustannie nasze ruchy i aplikował je kolejnym klonom. Żeby stworzyć nowe Echo, pałac musi zrestartować system bezpieczeństwa, co oznacza czasowe zaciemnienie. Wówczas możemy działać bezkarnie, ponieważ nie jesteśmy śledzeni, zatem sztuka ma polegać na tym, by umiejętnie wykorzystać takie chwile. – W tym czasie możesz strzelać i robić wszystkie rzeczy, których nie chcesz nauczyć swoich przeciwników – wyjaśnia deweloper.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie