Nowa reklama PlayStation 5. Obejrzyj świetny materiał od Sony

Nowa reklama PlayStation 5. Obejrzyj świetny materiał od Sony
Newsy PS5

Sony opublikowało nowy spot reklamowy dla PlayStation 5. Firma podsyca oczekiwania fanów kolejnym, świetnym materiałem, który zdecydowanie odbiega od chwalenia się technicznymi nowinkami.

PlayStation słynie ze swoich świetnych reklam. Tym razem jednak Japończycy postanowili nie skupiać się na prezentacji funkcjonalności swojej nowej konsoli. Nowy spot zatytułowany „The Edge” przypomina zwiastun dobrego filmu przygodowego i pozwala odetchnąć od pojawiających się non stop zajawek nowych technologii zaimplementowanych w konsolach.

W rozmowie z Variety, Eric Lempel – szef marketingu Sony – wypowiedział się na temat świeżo opublikowanego materiału.

To po prostu mówienie o tym kim jesteśmy jako marka. O ekscytowaniu i porywaniu ze sobą naszych fanów (…). To, co widzicie to właśnie oni (fani – przyp. red.) zbliżający się do krawędzi i idący dalej. Właśnie to chcieliśmy tutaj pokazać. Nie chodzi o cechy konsoli. To reklama marki.

To właśnie przywiązanie do swojej ulubionej marki jest jednym z czynników, który może decydować o wyborze konsoli, więc słowa Erica nie są jedynie pustym sloganem. Sony doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo oddanych fanów posiada i tego typu reklamy są elementem obowiązkowym w każdej kampanii marketingowej Japończyków. Szczególnie w okresie przed premierą PlayStation 5.

Już w środę odbędzie się PlayStation Showcase, na którym prawdopodobnie poznamy cenę PlayStation 5.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie