Nitrozyniak z dożywotnim banem na YouTube. Platforma usunęła mu dwa kanały

Nitrozyniak z dożywotnim banem na YouTube. Dwa kanały usunięte
Newsy Rozrywka

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych twórców w polskim internecie dostał bana na YouTube. Nitrozyniak nie ma już swoich dwóch kanałów na platformie.

Wiecie co? Wstałem dziś rano, zrobiłem sobie smaczne śniadanie i smaczną kawę, a tu nagle pierwszą rzeczą, jaka wyskakuje mi w internecie, są wczorajsze rewelacje o dożywotnim banie dla jednego z czołowych twórców patologicznych treści na YouTube. Czyli jednak poranki mogą być lepsze ciekawsze.

Nitrozyniak dostał dożywotniego bana od YouTube

Sergiusz Górski, znany nieco lepiej jako „Nitrozyniak” przed laty zaczął swoją głośną internetową karierę. Wcale nie była to spektakularna droga do sukcesu. YouTuber cały swój wizerunek zbudował na pluciu jadem, społecznej szkodliwości, obrażaniu innych i toczeniu „dram”. Niedawno temat okazał się dla mnie nieco bliższy, głównie ze względu na ostatnimi czasy dość popularny film na kanale „Nie wiem, ale się dowiem!”. Początkowo podchodziłem do niego z rezerwą. Obejrzenie go polecam chyba każdemu, kto chciałby poznać od „drugiej strony” kulisy działalności polskiego twórcy.

Dość powiedzieć, że Nitro swoją „karierę” rozpoczął m.in. od obrażania i naśmiewania się z zupełnie przypadkowych ludzi za pomocą „prankowych” telefonów. Później przestawił się na wyszydzanie innych YouTuberów, a regularne „wojenki” pozwalały mu utrzymać swoją pozycję. Pewnego rodzaju kuriozum jest, iż ostatnimi czasy tworzy nieco bardziej „family friendly” content. Wciąż jednak jego dawne nawyki i charakter nie dały o sobie zapomnieć. Górski obrażał na swoich streamach inne osoby, twórców, ubliżał kobietom, a na pytanie dotyczące „co chciałby zrobić, gdyby jutra nie była” odpowiedział, że najpewniej „by kogoś zgwałcił”.

Sam zainteresowany opisał na Twitterze całą sytuację. Jego zdaniem ban został nałożony przez złamanie zakazu wrzucania filmów na jego obydwa kanały.

Ogólnie to skasowali mi film z tiktokami w kwietniu (nie marcu) i dostałem flagę (blokada wrzucania filmów na 7 dni). Wrzuciłem na drugi kanał film info, że nie mogę filmów wrzucać na główny kanał, oczywiście nieświadomie łamiąc zakaz. No nie wiem, strange.

– czytamy na Twitterze Nitrozyniaka

Wedle informacji SpidersWeb, YouTube usunął mu obydwa kanały i wlepił dożywotniego bana na tworzenie jakichkolwiek treści na platformie. Po całej sytuacji Nitro napisał na Twitterze, że „będzie dobrze”. No ale przecież już jest, prawda?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie