Nintendo Switch OLED w świetnej cenie. Konsolę do nowej Zeldy kupicie już za 1379 zł

Nintendo Switch OLED w świetnej cenie 1379 zł na Allegro
Newsy Switch

Doczekaliśmy się kolejnej promocji na Nintendo Switch OLED. Obecnie sprzęt kosztuje tyle, ile wersja bez „OLED”, więc zdecydowanie jest to warta uwagi okazja.

Na Allegro pojawiła się zupełnie nowa okazja, ale tylko dla posiadaczy subskrypcji Allegro Smart. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, iż abonament kosztuje obecnie 49 zł za rok, a każdy może wypróbować też jego próbną wersję. Co więcej, na stronie znajdziemy nawet okazję na 3 miesiące (5 dostaw) za 0 zł. Brzmi nieźle, ale czemu w ogóle warto się tym zainteresować?

Otóż w oficjalnym sklepie Allegro posiadacze Smarta mogą kupić Nintendo Switch OLED w bardzo niskiej cenie. Na hitowy sprzęt Nintendo wydacie obecnie 1379 zł, czyli mniej więcej tyle, za ile da się dostać wersję v2, która ekranu OLED nie ma. Pod tym względem jest to więc świetna okazja. Jeżeli zależy Wam na graniu w trybie handhelda, lepiej zainteresować się właśnie OLED-em.

Jedyny obecnie dostępny kolor to biały, ale pasuje wizualnie m.in. do PS5, więc jeżeli chcecie skompletować całą kolekcję konsol, wydaje się to niezłą opcją. Oferta stanie się aktywna już dzisiaj (ale nie wiemy, o której godzinie). Jest to jednak bardzo limitowana okazja, bo dostępnych ma być jedynie 600 egzemplarzy. Niewiele, jak na taką cenę.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że Switch może i ma swoje lata, ale gry wydawane na niego wydają się absolutnie nie starzeć. Magii Mario Kart czy Animal Crossing nie da się zapomnieć, ale to właśnie niedawno wydane The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom w pełni usprawiedliwia zakup tego urządzenia.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie