„Jestem piep***y Nicolas Cage!”. Oficjalny zwiastun filmu Nieznośny ciężar wielkiego talentu

Nicolas Cage i Pedro Pascal w filmie Nieznośny ciężar wielkiego talentu
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Nicolas Cage potrafi podejść z do siebie z dużym dystansem. Pokazał to na ujawnionym dziś zwiastunie filmu Nieznośny ciężar wielkiego talentu.

Lionsgate Movies ujawniło do tej pory „zaledwie” teaser, dziś natomiast mamy pełny trailer nadchodzącej produkcji. Dla przypomnienia – Nicolas Cage wcieli się tu w samego siebie, a przynajmniej w swoją alternatywną wersję. Jako niemal spłukany i zupełnie wypalony aktor przyjmuje bowiem dobrze płatną propozycję od bogatego fana. Ma wziąć udział w jego przyjęciu urodzinowym. W trakcie wydarzeń okazuje się jednak, że fan-miliarder jest ściganym przez CIA baronem narkotykowym, przez co Cage znajdzie się w niebezpieczeństwie. Aby z niego wyjść, będzie musiał jeszcze raz odtworzyć swoje ikoniczne role.

Oprócz samego Cage’a w mocno specyficznej roli na ekranach pojawią się m.in. Pedro Pascal, Tiffany Haddish, Sharon Horgan, Alessandra Mastronardi, Jacob Scipio, Lily Sheen, Ike Barinholtz, a także Neil Patrick Harris. Premierę zaplanowano na 22 kwietnia 2022 roku; na razie zobaczcie jednak obiecany pełny zwiastun produkcji. Oto Nieznośny ciężar wielkiego talentu:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie