Nicolas Cage w swoich największych rolach. Zobaczcie zwiastun filmu Nieznośny ciężar wielkiego talentu

Nicolas Cage w filmie Nieznośny ciężar wielkiego talentu
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Do sieci trafił już zwiastun zapowiadanego nowego filmu z Nicolasem Cage’em pt. Nieznośny ciężar wielkiego talentu.

Można go nie cierpieć, można go uwielbiać, przyznać mu natomiast trzeba jedno: Nicolas Cage ma ogromny dystans do samego siebie. W najbliższym czasie wcieli się w Draculę, a ponadto już niedługo będziemy mogli podziwiać aktora w filmie Nieznośny ciężar wielkiego talentu, w którym zagra… samego siebie. Zobaczcie zresztą sami, jak prezentuje się zwiastun nadchodzącej produkcji:

Film w reżyserii Toma Gormicana (Ten niezręczny moment) opowiada o niemal spłukanym aktorze, który przyjmuje dobrze płatną propozycję od fana-miliardera. Nicolas Cage ma dostać milion dolarów za udział w urodzinach swojego wielbiciela. Zanosi się na zwykłą „fuchę”, dopóki nie okazuje się, że fan jest w rzeczywistości baronem narkotykowym i ściga go CIA. Cage znajdzie się w niebezpieczeństwie, a w wyjściu z niego pomogą mu jego najsłynniejsze role.

Oprócz samego Nicolasa Cage’a na ekranach pojawią się: m.in. Pedro Pascal, Tiffany Haddish, Sharon Horgan, Alessandra Mastronardi, a także Neil Patrick Harris. Premierę zaplanowano na 22 kwietnia 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie