Netflix z najnowszą grą wydaną przez Ubisoft. Pobierz za darmo  

Netflix z nową grą dla subskrybentów. Kultowy bohater powrócił
Mobile Newsy

Dopiero co mieliśmy premierę ciekawej gry przygodowej od studia Old Skull Games, która przenosi nas w czasy I wojny światowej. Tytuł powstał przy współpracy Netflix i teraz streamingowy gigant pozwala pobrać ją za darmo.

A więc tak – Valiant Hearts: Coming Home opracowało studio Old Skull Games, współpracując z Netflixem. Wydawcą jest natomiast firma Ubisoft. To tytuł mobilny, który jest dostępny na systemy Android oraz iOS. Premiera miała miejsce 31 stycznia tego roku. Grę można zgarnąć za darmo.

Masz Netflix, masz Valiant Hearts: Coming Home za darmo

Gra jest dostępna za darmo wyłącznie dla użytkowników Netflix. Oto linki do pobrania ze sklepów Google Play i App Store:

Oto opis tytułu ze sklepu Google Play, a zaraz pod nim zwiastun:

Rozwiązuj zagadki, unoś się nad chaosem pola bitwy, lecz rannych i zostań bohaterem w drugiej części tej popularnej gry przygodowej inspirowanej I wojną światową. Wielki konflikt trwa, a dwóch braci walczy o przetrwanie w okopach i próbuje wzajemnie się odnaleźć. Na swojej drodze spotykają nowych bohaterów, którzy będą dzielić z nimi radość ponownych spotkań i dramaty, jakie przynosi im codzienność frontu zachodniego. „Valiant Hearts: Coming Home” to druga część nagrodzonej BAFTĄ gry „Valiant Hearts: The Great War”. Tak jak poprzednio poznamy w niej historie zwykłych ludzi, którzy muszą się odnaleźć w dalekich od normalności czasach I wojny światowej.

Google Play
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie