Netflix rozda gry za darmo z okazji Halloween

Netflix oskarżany przez Polaków. Wkroczył urząd | Newsy - PlanetaGracza
Gry za darmo Mobile Newsy

Platforma Netflix postanowiła świętować Halloween rozdając swoim abonentom dwie gry za darmo. I żeby było ciekawiej, są to naprawdę porządne tytuły niezależne.

Zbliża się czas duchów, straszenia i “psikusa albo cukierek”. Halloween za rogiem, a Netflix z tej okazji zapowiada prezenty. To mobilne gry za darmo, które powinny dostarczyć nam sporo frajdy.

Gry za darmo od Netflix. Co i kiedy?

Jeszcze w tym miesiącu posiadacze abonamentu odbiorą Slayaway Camp 2: Netflix and Kill i Dead Cells: Netflix Edition. Gry zostaną udostępnione w wersji na systemy Android oraz iOS. Pierwszy ze wspomnianych tytułów platforma udostępni swoim abonentom 24 października, drugi będziemy mogli pobierać od 31 października. Pamiętajcie również, że już teraz możemy pobierać za darmo Oxenfree II: Lost Signals, przygodówkę w klimacie horroru o zjawiskach nadprzyrodzonych.

Co do nowych gier, w Slayaway Camp 2: Netflix & Kill wcielimy się w zabójcę Skullface, który oprócz zabijania musi rozwiązywać przeróżne logiczne zagadki. Pierwsza odsłona gry zbierała przytłaczająco pozytywne opinie na Steam, zatem liczymy, że dwójka nie zawiedzie. Z kolei Dead Cells to gra akcji z elementami roguelike’a i metroidvanii, która zabiera nas na niepokojącą wycieczkę do posępnego zamczyska. Ten tytuł pojawił się wcześniej mi.n. na dużych konsolach i w zasadzie na każdej z nich doczekał się wyśmienitych opinii.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie