Legendarny serial zawita na Netflix. Gigantyczna nowość dla subskrybentów

Netflix zaoferuje legendarny serial | Newsy - PlanetaGracza
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Netflix ponownie będzie oferować serial Dr House. Produkcja już niegdyś była tam dostępna, lecz wygasła jej licencja. Znamy datę premiery.

Jeśli tak jak ja nie zdążyliście niegdyś obejrzeć wszystkich sezonów Dr House’a (oczywiście kolejny raz, żeby nie było), to niebawem będziecie mieć ku temu nową możliwość. Netflix zamierza przywrócić serial do katalogu i stanie się to już za niecałe dwa tygodnie.

Netflix i Dr House w jednym stali szpitalu

Jeżeli jakimś cudem przeoczyliście fenomen Dr House’a, muszę zaznaczyć, że niegdyś był to jeden z najchętniej oglądanych w telewizji seriali, a zarazem wielki hit na skalę międzynarodową. Cyniczna osobowość nierzadko genialnego doktora (w tej roli Hugh Laurie) spotkała się z powszechnym zachwytem. Każdy odcinek opowiada przypadek innej choroby osób zgłaszających się do szpitala. Mimo to wątek każdego z głównych bohaterów jest kontynuowany w kolejnych epizodach.

Netflix już wcześniej oferował ten serial, lecz gdy wygasła licencja, użytkownicy stracili do niego dostęp. Bez ogródek można przyznać, że to jedna z największych tego typu produkcji w historii, więc jej ponowne dodanie do katalogu wydaje się nie lada atrakcją. Pozycja trafi także na polską wersję serwisu.

Dr House (ponownie) zadebiutuje na Netfliksie już 1 lutego 2024 roku. Taka informacja widnieje na karcie produkcji, którą już teraz można dodawać na naszą listę. Decydując się na powiadomienie, otrzymamy przypomnienie, gdy tylko stanie się dostępna.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie