Need for Speed Unbound coraz bliżej? Codemasters bawi się z fanami

Need for Speed Unbound coraz bliżej? Codemasters bawi się z graczami
Newsy PC PS5 Xbox Series

Need for Speed Unbound ma ponoć zostać oficjalnie zapowiedziany już niedługo. Tylko… kiedy? Nawet twórcy sugerują, że stanie się to za moment.

Need for Speed Unbound ma być ponoć nową odsłoną legendarnej serii gier wyścigowych. Na temat samych rozgrywki nie mamy zbyt wiele informacji, ale pod względem grafiki tytuł ma stawiać na połączenie „fotorealizmu” z „komiksami”. Ponownie jednak mamy móc ścigać się na opasłych mapach w wielu różnorodnych autach.

O potencjalnej nowej części serii znów zrobiło się głośno. Tym razem za sprawą przecieków, zgodnie z którymi zapowiedź jest już za rogiem. Jakby tego było mało – Electronic Arts planuje wydać ten tytuł już 2 grudnia 2022 roku. Przy tak bliskiej premierze, raczej nikt nie chciałby czekać na dosłownie ostatnią chwilę.

Jakby tego było mało – testy gry. Te ponoć mają się odbyć, a uczestnicy (będący w istocie zwykłymi graczami) mogą zyskać darmowe gry od EA w ramach podziękowania. Nie wiadomo jednak, czy faktycznie chodzi o nowego NFS-a czy o inną grę wyścigową. Niemniej i tak niebawem powinniśmy poznać efekt wspólnego wysiłku Codemasters i Criterion.

Unbound może zostać pokazane dosłownie na dniach – być może nawet dzisiaj? Pewien gracz na Twitterze zapytał oficjalne konto serii o to, kiedy ujawniona zostanie nowa część. Konto NFS odpisało mu, wyłącznie wstawiając emotkę z oczami. Do tego odezwało się jeszcze Codemasters. Deweloperzy napisali: „Zapowiedzcie nowego Need for Sp… oh”. No właśnie, Codemasters – powinniście już to chyba w końcu zrobić, prawda?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie