Najlepsze filmiki z gier [#110]. Masowy skok na punkty w GTA Online oraz chińskie konsole

Mroczny rozdział w grze Mafia III. Deweloper podaje datę premiery oraz szczegóły

Studio Hangar 13 prezentuje szczegóły dotyczące kolejnego dodatku do Mafia III, który otrzyma nazwę Znak czasów. Data premiery DLC została zaplanowana na 25 lipca tego roku.

Zgliszcza baru Sammy’ego są usiane zwłokami pozostałymi po katastrofalnym w skutkach krwawym rytuale. Teraz do Lincolna Claya, ojca Jamesa i ciebie będzie należało odnalezienie wskazówek i uwolnienie pewnej kobiety ze szponów krwiożerczej sekty. „Znak czasów” to nowy, mroczny rozdział historii Nowego Bordeaux i jego światka narkotykowego – czytamy na oficjalnej stronie Mafia III.

Deweloper przyznaje, że dodatek Znak czasów to dość dalekie odejście od historii zemsty Lincolna na włoskiej mafii, walki ze skorumpowanymi władzami w dodatku Gaz do dechy!, czy pomagania dawnemu towarzyszowi broni w dodatku Niedokończone sprawy.

Ta część opowieści o Lincolnie stanowczo ma wydźwięk odmienny od reszty. Jest bardziej introspekcyjna, a czasem nawet słychać, jak Lincoln mówi do siebie, szukając wskazówek. Co więcej, nie panuje w pełni nad sytuacją. Czasem sam traci kontakt z rzeczywistością. W przeciwieństwie do wendetty przeciwko rodzinie Marcano, tutaj Lincoln nie ma odniesienia do przeszłości. Nie wie, czym jest sekta Ensanglante, ani co robi. Wspólnie z graczem stara się połączyć wszystkie wątki – podkreśla Bill Harms, reżyser narracji.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.