Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Najgorsze gry 2020 roku według Metacritic. Zgadzacie się z rankingiem?

Serwis Metacritic przygotował ranking, w którym zebrał najgorsze gry 2020 roku. Na liście znajduje się kilka znanych produkcji oraz parę zaskoczeń.

Koniec roku to czas podsumowań. Ostatnie dwanaście miesięcy obfitowało w intensywne wydarzenia w świecie gamingu i nie ma nic dziwnego w tym, że część z nich należała do tych bardziej negatywnych.

Poza wieloma świetnymi grami otrzymaliśmy też całą masę średnich i kiepskich potworków, które często były jedynie cieniem tego, co obiecywali twórcy. Serwis Metacritic postanowił podsumować najgorsze tytuły, które zadebiutowały w przeciągu ostatniego roku.

Oto lista najgorszych gier 2020 roku według ocen recenzentów na Metacritic:

  1. Tiny Racer – 29/100 punktów
  2. XIII Remake – 32/100 punkty
  3. Dawn of Fear  – 33/100 punkty
  4. Fast & Furious Crossroads – 34/100 punkty
  5. Arc of Alchemist – 36/100 punktów
  6. Remothered: Broken Porcelain – 39/100 punktów
  7. Tamarin – 40/100 punktów
  8. Street Power Soccer – 41/100 punktów
  9. Gleamlight – 42/100 punkty
  10. The Elder Scrolls: Blades – 42/100 punkty

Najgorzej ocenianą produkcją tego roku okazuje się być wydane tylko na Switcha Tiny Racer, które zostało stworzone przez warszawskie studio IceTorch Interacticve. Gra zebrała fatalne recenzje od recenzentów, choć gracze nie byli wobec niej aż tak krytyczni.

Następne miejsce raczej nikogo nie zaskoczy. Remake XIII to gigantyczne rozczarowanie, które bardzo zawiodło fanów oryginału. Produkcja jest pełna błędów, sztuczna inteligencja pozostawia wiele do życzenia, a większość mechanik sprawia wrażenie mocno niedokończonych.

Reszta „wyróżnionych” tytułów to głównie proste indyki na Nintendo Switch, ale znalazły się też nieco głośniejsze tytuły jak The Elder Scrolls: Blades i Fast & Furious Crossroads.

Zgadzacie się z rankingiem? Koniecznie dajcie znać, czy zabrakło na nim jakiejś produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się