Do MultiVersus nadchodzą spore zmiany, które dotkną każdej postaci

MultiVersus było wielkim hitem już przed premierą. Znamy liczbę graczy
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

MultiVersus dopiero się ukazało, a twórcy już przygotowują pierwsze duże poprawki. Nadchodzące zmiany dotyczą dosłownie każdej obecnej w grze postaci.

Game Director tytułu odpowiadając na pytanie fana dotyczące zmian balansu jednej z postaci potwierdził, że deweloperzy szykują się do dużej aktualizacji systemu hitboxów w grze. Choć nie wiemy, kiedy pierwsze zmiany zagoszczą na serwerach, wprowadzenie poprawek może być całkiem nieodległe.

Będziemy się przyglądać Finnowi w sekcjach, pracujemy nad dużą przebudową naszego systemu hitboxów/hurtboxów, więc nie chcemy zbyt wielu ruchomych części.

– poinformował Game Director, Tony Huynh, na Twitterze

Hitboxy to podstawowy, zdecydowanie jeden z najważniejszych systemów rozgrywki w bijatykach jak MultiVersus. Jeśli nie sprawdza się on jak powinien, może powodować gigantyczne problemy z balansem i/lub satysfakcją płynącą z rozgrywki. Dobrze, że deweloperzy zauważyli problem i już szykują jego rozwiązanie.

Niedawno ogłoszono, że na pakiet świeżej zawartości do produkcji Warner Bros. przyjdzie nam poczekać trochę dłużej. 1 sezon rozgrywek i nowa postać ukażą się nieco później, ale nie poznaliśmy jeszcze konkretnej daty wydania aktualizacji z nowościami.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie