Ta dziwna dziewczyna od horrorów z TikToka i gwiazda filmów dla dorosłych robi grę wideo

Molly Moonn, gwiazda filmów dla dorosłych i TikToka, robi grę wideo
Newsy PC Rozrywka

Molly Moonn to gwiazda TikToka oraz filmów dla dorosłych, która zainstniała, co ciekawe, tym pierwszym. Teraz zagracie w demo gry na podstawie jej twórczości.

Daleko mi do osoby, która w wolnych chwilach przegląda TikToka. Jako millenials zapewne bardziej powinienem składać się ku Instagramowi lub chociaż próbować podążać za trendami, ale za bardzo tego nie robię. Mimo wszystko na kanale niejakiej Molly Moonn fani “staroci” i surrealistycznej grozy znajdą wiele dobrego.

Molly Moonn robi grę wideo

TikTokerka trudni się bowiem bardzo dziwnymi filmami, mającymi przenieść klimat staroszkolnych przygodówek point & click (oraz produkcji FMV) w klimacie horroru z lat 90. na krótkie wideo dostępne w sieci. Zaskakujące jest to, że jej faktycznie się udaje. Widać w tych filmach dużo roboty, parę ciekawych pomysłów i sporo czasu spędzonego nad edycją i montażem. Doprawdy, sam dziwię się, że to piszę, ale na pewno warto obejrzeć, jeżeli akurat taka estetyka gdzieś tam siedzi w Waszych sercach. Jeżeli nie, to spoko, Molly jest także gwiazdą po***.

W każdym razie TikTokerka wraz z grupą niezależnych twórców gier postanowiła wydać na świat swoje najnowsze dziecko (w sumie… dosłownie), bo zapowiedziała grę Excuse me, Sir. Ma to być utrzymana w jej specyficznym stylu przygodówka, w której musimy odnaleźć zaginionego brata tajemniczej dziewczyny (w tej roli sama TikTokerka). Demo możecie pobierać już teraz i to zupełnie za darmo, w serwisie itch.io.

Zapowiada się całkiem nieźle, ale rozgrywka to jedno. Gra ma szansę nieźle przerazić i opowiedzieć bardzo specyficzną historię. Wszak w jej produkcję zaangażowani są m.in. Airdorf (twórca prześwietnego Faith: Unholy Trinity), Jesse Cox (od udanego Monster Prom) czy Trevor Henderson (rysownik odpowiadający za stworzenie postaci Siren Heada). No to czekamy na dalsze efekty ich starań!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie