Mody do GTA V. Ten pozwoli zmienić się w niemal wszystko, co sobie zażyczysz

Mały programik sprawi, że w każdej chwili możesz wcielić się w jelenia, kota, szczura czy inne zwierzę. To jednak nie wszystkie możliwości.

Czekaliście na jakieś porządne mody do GTA V? Powinniście zainteresować się programikiem o nazwie Script Hook V. Po ściągnięciu 220 KB i instalacji otworzą się przed Wami naprawdę niezłe możliwości.


Programik pozwala teleportować się w obrębie całego świata GTA V, cofać czas, zmieniać pogodę czy w ogóle nie przeładowywać broni. Oprócz tego daje sporo innych możliwości, które będziecie mogli sami wypróbować na ulicach Los Santos.

Najciekawiej prezentuje się jednak zamiana w niemal każde zwierzę ze świata GTA V, które lata, hasa po lasach, a nawet pływa pod wodą. Sami zobaczcie na poniższych materiałach, jak to jest być drapieżnym ptakiem szybującym w przestworzach. Oprócz tego możemy przyjąć postać jelenia, delfina, szczura, kota, psa, małpy itd. Mod działa w tym aspekcie podobnie, jak halucynogenne roślinki peyote, tyle, że teraz transformujemy się w zwierzaka w dowolnie wybranym momencie.

Twórcy Script Hook V zaznaczają, że programik działa jedynie w trybie dla pojedynczego gracza. I dobrze, bo nie wiadomo, jak Rockstar zareagowałby na takie mieszanie w rozgrywce online. Kto wie, czy nie skończyłoby się to banem konta.

Mody do GTA V coraz bardziej się rozpędzają. Jeśli chcecie zobaczyć wszystkie, o których dotychczas pisaliśmy, zapraszamy tutaj. Chętni na Script Hook V znajdą natomiast instrukcję instalacji, link do pobrania i szczegółowy opis w tym miejscu. Poniżej działanie moda w akcji.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

22 Shares
Share22
+1
Tweet