Minecraft Earth za darmo do pobrania. Gra na telefon

Minecraft Earth za darmo do pobrania. Gra na telefon
Gry za darmo Mobile Newsy

Chętni na rozszerzoną rzeczywistość w świecie Minecraft?

W maju tego roku Microsoft zapowiedział Minecraft Earth – to darmowa gra na telefon wykorzystująca rzeczywistość rozszerzoną. Kto chce spróbować, może już ją pobierać w Polsce, choć to jeszcze wczesny dostęp. Oznacza to, że aplikacja jest wciąż rozwijana i może być niestabilna.

Minecraft Earth za darmo do pobrania:

Minecraft Earth – cechy gry:

  • Odkrywaj nowe przygody. W “Minecraft Earth” będziesz przemierzał prawdziwy świat w poszukiwaniu klocków znanych z gry, skrzyń ze skarbami, bądź potworów zwanych Tappablami. Podczas swoich poszukiwań natkniesz się również na Przygody, które są małymi wycinkami Minecrafta przeniesionymi do naszego świata dzięki rozszerzonej rzeczywistości – Twój chodnik stanie się kopalnią, w której pod swoimi stopami znajdziesz diamenty, a w lokalnym parku pojawią się Minecraftowe drzewa, w których skryły się złowieszcze szkielety (gotowy do walki?). Gracze będą gromadzić materiały, walczyć z potworami i zbierać punkty doświadczenia, które umożliwią im progresję w swojej przygodzie.
  • Zbieraj, odkrywaj i przeżyj. W “Minecraft Earth” znajdziecie wiele potworów znanych ze standardowej wersji Minecrafta, które nasi gracze znają i kochają. W późniejszym czasie zaprezentowane zostaną nowe stwory. W trakcie trwania swojej przygody, gracze będą mogli odkrywać unikatowe warianty i używać ich do zaludnienia konstrukcji. Możliwe będzie też zbieranie materiałów oraz branie udziału w pobliskich wyzwaniach.
  • Otocz się swoimi własnymi konstrukcjami. Gracze mogą tworzyć swoje własne konstrukcje, które na stałe zostaną w “Minecraft Earth”, dzięki  Płytom Budowlanym –najlepszym miejscu na doświadczenie ducha kreatywności znanego z podstawowej wersji gry. Twórz w małych środowiskach, wielkości stołu, albo umieszczaj swoje Płyty Budowlane na ziemi i zobacz wytwory swojej wyobraźni w dużej skali.
  • Współpracuj z innymi graczami. Gra została stworzona z myślą o tworzeniu wspólnych doświadczeń, więc każdy z telefonem umożliwiającym korzystanie z rzeczywistości rozszerzonej może dołączyć się do zabawy w “Minecraft Earth”.
  • Zaawansowana technologia. “Minecraft Earth” łączy ze sobą nowoczesną technologię Microsoftu, taką jak śledzenie Azure Spatial Anchors i integrację PlayFab, by dać graczom jedyną w swoim rodzaju możliwość doświadczenia technologii rzeczywistości rozszerzonej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie