Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Metro Exodus za darmo od piratów? Gra będzie zabezpieczona na premierę

Deep Silver i 4A Games właśnie zaktualizowały stronę Metro Exodus na Steam. Wymagania sprzętowe niestety nie zostały dodane. Mamy za to wiadomość o zabezpieczeniu gry.

Deweloperzy potwierdzili poprzez Steam, że gra Metro Exodus będzie korzystała z technologii Denuvo (dzięki DSO Gaming). Niestety, podczas gdy produkcja jest dostępna w przedsprzedaży i zostanie wydana za niecały miesiąc, nadal nie znamy wymagań sprzętowych. Karta tytułu na Steam nadal milczy na ten temat.

Premiery gier na nowy tydzień. 8 tytułów, które warto sprawdzić

Zabezpieczenie Metro Exodus przez Denuvo oznacza, że tytułu nie zobaczymy w dniu premiery na GOG (poprzednie części są tam obecne). Trudno uwierzyć w to, że zabezpieczenie zostanie specjalnie ściągnięte, by tytuł trafił na platformę, której właścicielem jest CD Projekt. Niewykluczone jednak, że w późniejszym czasie deweloper wykastruje Metro Exodus z Denuvo za pomocą aktualizacji i doczekamy się premiery również na GOG.

Ciekawe jest również to, ile czasu hakerom zajmie złamanie zabezpieczeń Metro Exodus. Denuvo zapewni tytułowi czysty start, lecz znając życie, kwestią czasu są pirackie wersje w sieci.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%