kadr z filmu Matrix Zmartwychwstania

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Matrix Zmartwychwstania na oficjalnym plakacie promocyjnym

Zaprezentowano nowy plakat promocyjny nadchodzącej czwartej części serii. Matrix Zmartwychwstania zadebiutuje już za miesiąc.

Plakat pojawił się na oficjalnym koncie na Twitterze, a zobaczyć go możecie poniżej:

Plakat filmu Matrix: Zmartwychwstania

Za czwartą, długo wyczekiwaną odsłonę Matrixa odpowiada Lana Wachowski. W filmie powrócą: Keanu Reeves jako Neo oraz Carrie-Anne Moss w roli Trinity. Ponownie pojawi się również Jada Pinkett Smith jako Niobe. W roli Morfeusza obsadzony został tym razem Yahya Abdul-Mateen II. Oprócz nich na ekranie zobaczymy m.in. Jessicę Henwick, Jonathana Groffa, Neila Patricka Harrisa, Priyankę Choprę Jonas, a także Christinę Ricci.

Premierę nowego Matrixa zaplanowano na 22 grudnia 2021 r. Jak już wiadomo, film dostał amerykańską kategorię R, a zatem przeznaczono go wyłącznie dla widzów dorosłych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%