Komandor Shepard powróci? Amazon Studios chce zrobić serial oparty na Mass Effect

Mass Effect Legendary Edition - Shepard
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Mass Effect może powrócić jako serial aktorski! Amazon jest już blisko podpisania umowy na adaptację gier.

Seria gier Mass Effect nie tak dawno powróciła za sprawą świetnie przyjętej Edycji Legendarnej. Teraz natomiast jest szansa na realizację tytułu od BioWare w formie serialowej. Komandor Shepard wraz z całą ekipą ma szansę wrócić dzięki Amazon Studios. Informację potwierdziła szefowa firmy, Jennifer Salke.

“Będziemy dalej inwestować w w gatunek fantasy, mamy w [Amazon] Studios ekipę skupioną na tym gatunku i to właśnie oni bez wytchnienia pracują nad tym z naszymi kreatywnymi partnerami.”

– dodała Salke.

Amazon w ten sposób walczy o swoją pozycję w świecie seriali. Jak wiadomo, studio pracuje już nad serialową wersją Władcy Pierścieni, a także adaptacją Fallouta. Wygląda więc na to, że firma dąży do wyrobienia sobie renomy jako realizator seriali opartych na grach oraz osadzonych w świecie fantasy. Jak się sprawdzą w tej roli? Przekonamy się zapewne już niedługo.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie