Świetny mod do Mass Effect, który znacznie poprawia tekstury

Fani mocno się napracowali nad efektem końcowym. Oto mod do Mass Effect poprawiający tekstury.

Grupa moderów kryjąca się pod pseudonimami CreeperLava oraz CDAMJC, wypuściła najnowszą wersję modów poprawiającego tekstury w pierwszej części gry Mass Effect. Mody są dostępne pod nazwą pakietów ALOT i MEUITM i co ważne, działają także oddzielnie. Nie potrzeba więc instalować dwóch modów.

Mass Effect ALOT mod – tekstury wysoka rozdzielczość – POBIERZ
Mass Effect MEUITM mod – tekstury wysoka rozdzielczość – POBIERZ

Po instalacji moda, pierwsza część Mass Effect, która ukazała się na rynku 10 lat temu, wygląda niemal jak współczesne produkcje. Tekstury zyskują nie tylko wyższą rozdzielczość, ale też sporo nowych, ładniejszych szczegółów. Gra wygląda przez to świetnie, ale też nie traci na swoim klimacie. Celem twórców było zachowanie oryginalnej koncepcji gry stworzonej przez BioWare.

Wiele postaci po instalacji moda, zyskuje ciekawsze twarze z większą liczbą detali. Widać to na porównaniu, które prezentujemy na obszernym materiale wideo poniżej.

Mod do Mass Effect to świetna okazja, aby odświeżyć dobrze znany tytuł. Zwłaszcza jeśli czujecie zawód po zeszłorocznym Mass Effect Andromeda, któremu nie udało się sprostać wszystkim oczekiwań graczy.

Mass Effect ukazało się w maju 2008 roku i podbiło serca milionów graczy i fanów RPG na całym świecie. Studio BioWare, znane z takich produkcji jak Wrota Baldura, przeniosło styl rozgrywki ze swoich poprzednich gier właśnie do science-fiction. Sporo możliwości wyboru w dialogach, które miały realny wpływ na kształtowanie się fabuły i zakończenia gry, spodobało się graczom na tyle, że do dziś trylogia gry Mass Effect uznawana jest za jednego z najlepszych przedstawicieli gatunku gier RPG. Teraz jest więc świetna okazja, aby odświeżyć sobie ten naprawdę dobry tytuł.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.