Giancarlo Esposito zagra w Marvelu? Aktor zdradził, w kogo chciałby się wcielić

Marvel szykuje rolę dla Giancarlo Esposito. Aktor zdradził, kogo chce grać
Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Uniwersum

Giancarlo Esposito ujawnił, że prowadził już rozmowy ze spółką Marvel. Zdradził także, w kogo chciałby się wcielić w uniwersum.

Aktor znany z wielu popularnych tytułów nie grał jeszcze w żadnej produkcji poświęconej superbohaterom. Jak się jednak okazuje, nie wyklucza takiej możliwości, a co więcej – prowadził już rozmowy na ten temat. W panelu podczas TJH Superhero Car Show & Comic Con w San Antonio opowiedział krótko o tym, kogo chciałby zagrać:

„Była mowa o Magneto, była mowa o Mr Freeze, była mowa o… o kim jeszcze rozmawialiśmy? Ach, Doom! I jest jeszcze Profesor X. Wybrać jednego? Wybiorę coś, co jest nieco inne. Wybrałbym Profesora X”.

Wygląda więc raczej na to, że jeśli Marvel zdecyduje się zatrudnić Giancarlo Esposito, to przygotuje dla niego odpowiednio dużą rolę. Aktor do tej pory wcielał się zresztą w silnych, inteligentnych mężczyzn, którzy nie boją się przeciwstawić światu; z takimi właśnie rolami dziś kojarzą go fani. Esposito mogliśmy już zobaczyć m.in. w Breaking Bad i Zadzwoń do Saula jako Gusa Fringa; oprócz tego w ostatnich latach zagrał m.in. w The Mandalorian, The Boys czy Revolution. Udziela się także w dubbingu; jego głosem przemawiał m.in. Antón Castillo w wydanym w ubiegłym roku Far Cry 6.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie