Nominowany do Oscara film Ridley’a Scotta wpadł na jedną z platform VOD. Ambitne kino science fiction

marsjanin netflix vod
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Na platformę Netflix wpadł właśnie film Ridley’a Scotta pt. Marsjanin. To ambitne kino sci-fi, którego nie można przegapić!

Weekend to bardzo dobry moment na to, żeby nadrobić filmowe czy serialowe zaległości na VOD. Tak się składa, że na Netflix wleciało ostatnio bardzo wiele ciekawych pozycji jak np. Problem trzech ciał. Dziś z kolei spieszymy z donosem o kolejnych godnych zaznajomienia się produkcjach. Mowa o 2. sezonie Buying Beverly Hills, czy o polskiej produkcji pt. Strzępy, ale przede wszystkim o nominowanym do Oscara filmy Ridley’a Scotta pt. Marsjanin. Jeśli lubicie ambitne kino science fiction, a nie wiecie na co się w ten weekend skusić, to nie szukajcie dalej. Marsjanin na pewno Was usatysfakcjonuje.

Marsjanin – film Ridley’a Scotta na podstawie bestsellerowej powieści Andy’ego Weira

“Marsjanin” to fascynujący film science fiction z 2015 roku w reżyserii Ridleya Scotta, oparty na powieści Andy’ego Weira o tym samym tytule. Fabuła skupia się na astronaucie Marku Watney’u, który zostaje uznany za martwego, w wyniku czego pozostał na Marsie całkiem sam, bez swojej załogi. Mark musi wykorzystać swoje umiejętności oraz ograniczone zasoby, aby przetrwać i skontaktować się z Ziemią, aby zgłosić swoje przeżycie. Film przyciąga uwagę widzów nie tylko spektakularną scenografią, ale także głębokimi tematami, takimi jak determinacja, nadzieja i współpraca ludzka w obliczu ekstremalnych warunków. Mat Damon w roli głównej wspaniale oddaje postać Marka jako człowieka pełnego zapału, dowcipu i zdeterminowanego do przetrwania. Dodatkowo, film ukazuje współczesne możliwości technologiczne oraz wyobraża przyszłość ludzkiej kolonizacji Marsa, co budzi zainteresowanie i dyskusje na temat przyszłości ludzkości poza Ziemią.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie