Powstaje manga z grą Elden Ring w tle. Odpowiada za nią autor nowel z uniwersum Monster Hunter

elden ring manga
Newsy PC PS5 Xbox Series

W Japonii pojawi się nowa powieść (manga) z Elden Ring w tle. Nosić będzie tytuł Shigoto ga Owareba, Ano Shukufuku de AKA See You At That Grace After Work.

Manga opowie historię japońskiego pracownika biurowego, który zafascynowany jest grą Elden Ring. Nie tylko w nią gra, ale także czyta poradniki do gry w trakcie przerw w pracy. Gdy jego koleżanka z pracy odkryje, że mają wspólne hobby, wejdą ze sobą w interakcje zarówno w grze Elden Ring, jak i w prawdziwej pracy. Dodatkowych szczegółów fabuły jeszcze nie znamy. Nie wiadomo też, czy manga pojawi się poza Japonią, jednak już teraz można przypuszczać, że będzie ona warta grzechu, bowiem odpowiada za nią Keiichi Hikami, a więc autor odpowiedzialny za wiele powieści opartych na serii Monster Hunter firmy Capcom.

Okładka mangi See You at That Grace After Work

Elden Ring: Shadow of the Erdtree – pierwszy dodatek do gry

W międzyczasie przypomnijmy, że kilka dni temu zapowiedziane zostało pierwsze DLC do gry Elden Ring, a więc Shadow of the Erdtree. Dodatek będzie dostępny 21 czerwca tego roku, a jeśli skusimy się na preorder, to w nagrodę otrzymamy bonus w grze, jakim jest gest Ring of Miquella. DLC będzie dostępne na platformy takie jak PC, PS4, PS5, XOne oraz XSX. Jak czytamy w opisie wydawcy, w dodatku Shadow of the Erdtree gracze wkroczą do Krainy Cienia, w której doświadczą zupełnie nowych przygód pełnych tajemnic i mroku, spotkają nowych bossów, a także zdobędą nowy sprzęt, w tym bronie i zbroje.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie